Piszę to do WAS od…

2 września 2021

Piszę to do WAS od 25lat:
polscy podatnicy to DEBILE i nic do was nie dociera, ZERO zmian, tyracie 40lat i gówno z tego macie – ochłapy!
zadowalacie się resztkami ze stołu wszelkiej maści budżetówki i innych nierobów!
Oddajecie złodziejom w sumie 84% tego co przez swe całe życie wytworzycie, nie potraficie nawet wszystkiego zsumować, w tysiącach na każdym kroku podatków + ZUS + cła + akcyzy + koncesje + pozwolenia+ zezwolenia + podania od podania dla urzędasa + opłatach + czynszach + abonamentach + mytach. Podatek od wszystkiego: za grunt za budynek na tym samym gruncie, za firmę w tym budynku na tym gruncie itd itd podatek od podatku…
Kradną wam OD RAZU drugą pensję przy wypłacie!! zapytajcie w końcu ile kosztujecie pracodawcę brutto a ile wam przelewa! A do lekarza czy badania i tak trzeba PRYWATNIE! albo czekaj 3lata, potem idziecie do sklepu i macie 23% VAT potem płacicie podatek za dom/mieszkanie, grunt, deszcz, powietrze, podatek polskie wody, podatki w gazie, akcyzy w prądzie z węgla, podatek od spadku, podatek od lokaty itd. Za auto 100x płacicie, za nowe VAT, Akcyza, homologacje, dyrdymały opłaty, paliwowe, ekologiczne, drogowe, autostrady, potem za to samo auto za używane PCC 2% za każdą sprzedażą urzędas kładzie swoją złodziejską nic nie dającą w zamian łapę! Za każde chore przerejestrowanie itd itd bez końca! Pan i władca urzędnik, a WY PLEBS płacący na ten cyrk – na kolana! Na koniec nie dożywacie w większości do miesięcznej emerytury wartości 3 dniowej emerytury Niemca!

Jeszcze gdyby było cokolwiek w polsce porządne za podatki, a jakie jest?? przemysł, drogi, kolej, sądy, służba zdrowia, policja, edukacja NAWET POWIETRZE KTÓRYM ODDYCHACIE itd itd — wszystko jednakowo BYLEJAKIE!, najgorsze jak się da, na odwal i najdroższe jak sie da!

Kiedy wreszcie będzie narodowy bunt i zgniecenie milionowej bandy nierobów urzędasów zżerającej nasz kraj?
aaale nieee wam wystarczy srałdi po niemcu, byle wyprzedzić drugiego polaka, 500+, grill i piwo.

matematyczni debile!
polacy lubicie być dymani i użalać się, kłócicie sie nawzajem zamiast wreszcie masowo zlikwidować te budżetową bande pijawek, gdzie jedna kurwa daje papierkową „robotę” trzem następnym!
Bez likwidacji milionów nierobów jak urzędasów czy górników, których utrzymujemy z podatków NIGDY NA NIC NIE BĘDZIE PIENIĄDZY! nawet jak oddacie 100% pensji to urzędasom braknie, wszystko rozkradną przeznaczą na stołki dla znajomych, rodzin, firma szwagra wygra przetarg itd.

Przypomne WAM:

Liczba limuzyn rządowych: 2142 szt.
Liczba karetek w CAŁEJ Polsce: 1360 szt.

Gdy jednak część z was się przebudzi z letargu i zechce wyjść masowo na ulice, które zbudowano za wasze podatki to „polska policja” spałuje was, bo własnie zjedli śniadnie za WASZE PODATKI! i mają siłę was bić! – BO – bo macie siedziec cicho i całe życie zapieprzać na PANA SWEGO I WŁADCĘ
w nagrodę posłuszny pies urzędnika dostanie 1000+ oraz cieplutką i szybciutką emeryturkę za… WASZE PODATKI!

2+2=4 matematyczni debile!
#oswiadczenie #ekonomia

No Comments

Comments are closed.