Zainspirowany postem @Akr-FKa…

28 sierpnia 2021

Zainspirowany postem @Akr-FKa Postanowiłem wykorzystać swoje zbiory starych reklam pewnego dyskontu w kropki, aby rozpisać ceny niektórych produktów sprzed kilkunastu lat. Oto co udało mi się otrzymać:

2002:

Szynka gotowana 1kg (Marka własna) – 9,99
Jaja 10 szt. (marka własna) – 1,99
Mandarynki 1kg – 2,99

2004:

Winogrona 1kg – 2,99
Serek wiejski 200g – 1,25
Cola original 2l (marka własna) – 1,99
Nektarynka 1kg – 2,33
Corn flakes 1kg (marka własna) – 2,33
Napój wieloowocowy 2l (marka własna) – 2,33

2005:

Ketchup 500g (Marka własna, szklana butelka) – 2,19
Lody 1l (marka własna) – 2,79
Piwo 0,5l (marka własna) – 1,45
Pomidory 1kg – 2,49
Olej 1l (marka własna) – 2,67
Mikrofalówka (marka własna) – 169,00

2006:

Lody 1l (Marka własna) – 2,99
Karnisz teleskopowy 160-300cm do firanek – 29,99
Sok pycholandia 0,33l – 0,89

#ekonomia #inflacja #biedronka #ceny #polska

No Comments

Comments are closed.