Idziemy po ATH. Raptem trzy…

24 listopada 2020

Idziemy po ATH. Raptem trzy lata zajęło odrobienie strat. Kto był wytrwały ten jest nagrodzony. Piękne to były trzy lata gdy się ładowałem bitcoinami. Fajnie gdyby był jeszcze spory dump. W najgorszym/najlepszym (w zależności od punktu widzenia) wariancie będziemy budować nową bankę. A wtedy 20 tys. $ – 40 tys. $ może, lecz nie musi, być przyszłym dołkiem.

To tylko pokazuje jaką śmieciową dyscypliną pseudonaukową jest ekonomia. Pseudo eksperci, doktoranci, tysiące godzin na uczelniach, a dalej nie potrafią ocenić, oszacować takich inowacji jak bitcoin. Przychodzi taki Rysiek, który z ekonomią w życiu nie miał za wiele wspólnego i rozkłada tych pseudo ekonomistów na łopatki. Bo ekonomia jest bardzo prosta, to zwykła psychika ludzi, to prawa grawitacji jak podaż / popyt, to zwykły handel, który na świecie jest od dziesiątek tysięcy lat. Nic wielkiego. Nie trzeba mieć tytułów doktorskich z ekonomii. Lepiej czas przeznaczyć na inne dziedziny.

Pozdrawiam was. Jak zwykle serdeczny dla holderów, nieprzychylny dla shiciarzy, wasz Ryszard Zygmunt Wiśniewski, dla przyjaciół Riczi, założyciel grupy Ryszard Inwestment – darmowe porady inwestycyjne. Jestem tutaj dla was.

#bitcoin #ekonomia #chwalesie #pieniadze

No Comments

Comments are closed.